top of page
Ruka vyhazující do vzduchu absolventský klobouk před historickou budovou školy

Garance spokojenosti pro školení řidičů ADR a poradenství

Garance spokojenosti

Na kvalitu námi poskytovaných služeb jsme náležitě hrdí, zároveň ale nechceme dopustit, že bychom mohli usnout na vavřínech a polevit. Přemýšleli jsme proto, jak našim zákazníkům ukázat, že se nejedná pouze o běžné reklamní triky, ale že svým službám skutečně věříme a zároveň se rovněž motivovat pro co nejlepší výkon a snažit se neustále zlepšovat. 

Při rozhodování jsme vycházeli z našich základních hodnot, které jsou i součástí naši značky. Vždy a všude vyzdvihujeme, že při styku s našimi zákazníky je zcela zásadní naprostá důvěra. Důvěra pro nás znamená, že náš zákazník si může být bezpečně jistý, že se na nás může vždy spolehnout. Ostatně proto to vše naleznete i v našem názvu a v našich sloganech - SAFENESS, Spolehněte se a Bez kompromisů

Proto jsme zavrhli cestu různých slevových akcí pro získání pozornosti nových zákazníků a udržení si zákazníků stálých, nebo nabízení opravných školení a zkoušek zdarma. Důvěra se totiž netýká pouze kvality služeb či zboží, ale zároveň i ceny. Naše ceny jsou férové, dlouholeté vztahy nemohou fungovat, pokud by si jedna strana myslela, že ta druhá se obohacuje na její úkor. 

V čem tedy spočívá naše Garance spokojenosti?

Školení řidičů ADR - žádné triky. Řidiče i jeho zaměstnavatele zajímá pouze to, zda může řidič řídít vozidla přepravující nebezpečné věci. Že může řidič opakovat zkoušku zdarma a to i opakovaně, nevyřeší jejich potřeby. A pokud dostali na školení slevu, je to trápení sice o něco menší, ale sleva určitě nebude odpovídat ušlým zakázkám či komplikacím při organizaci práce jiných řidičů. Počítá se pouze to, když řidič u zkoušky uspěje a získá osvědčení řidiče ADR. Garantujeme proto, že u nás díky našim kvalitním školením řidič u zkoušky uspěje. Pokud bychom však náš slib nesplnili, vrátíme zákazníkovi 100 % částky, kterou nám zaplatil. Bez kompromisů.

 

Poradenství - jako externí bezpečnostní poradce jsme se zavázali, že zákazník se nemusí starat o oblast přepravy nebezpečných věcí, vše za něj vyřešíme my, on se tak může naplno soustředit na vlastní podnikání. Proto je automaticky součástí naší péče i zastupování zákazníka v případě kontroly či správního řízení souvisejících s přepravou nebezpečných věcí. Spolehněte se.

bottom of page