top of page

SAFENESS = BEZPEČNOST

Zatímco v češtině jsou slova bezpečnost a bezpečí běžnými synonymy, v angličtině mají slova safety a safeness rozdílný význam. Safeness popisuje trvalou vlastnost - jistotu, že nositel této vlastnosti není, ani nemůže být nebezpečný. Safety naproti tomu popisuje aktuální stav, který se ale může změnit. 

 

Zaměřujeme se na ucelené služby v oblasti bezpečnosti v dopravě. Většina našich zákazníků se podílí na přepravách nebezpečných věcí, pro ně proto vykonáváme funkci bezpečnostního poradce a zajišťujeme předepsaná školení zaměstnanců.  Naše služby jsou přizpůsobené na míru individuálním potřebám zákazníka. Velká nadnárodní společnost má jiné potřeby, než rodinný podnik. Základem je proto osobní úvodní konzultace v sídle zákazníka, po níž připravíme nabídku služeb. 
 

Uvědomujeme si, že v obasti bezpečnosti je ještě více umocněn důraz na kvalitu a vzájemnou důvěru, služby proto poskytujeme samozřejmě na klíč, nezbytnou administrativu a hlídání termínu proto můžete pustit z hlavy.

 

Proto SAFENESS. Proto bez kompromisů. Spolehněte se.

S ČÍM VÁM MŮŽEME POMOCT?

Zakládáme si na komplexním poskytování služeb. S námi proto můžete oblast nebezpečných věcí zcela pustit z hlavy, o vše se postaráme. Že potřebujete jen jednorázovou službu, nebo si nejste jisti, zda byste využili i jiné služby? Můžete si samozřejmě vybrat i samostatné služby. S námi žádný problém!

ZKUŠENÍ ODBORNÍCI

Náš tým tvoří odborníci s mnohaletými zkušenostmi z oblastí, kterým se věnujeme. Proto můžeme garantovat, že dokážeme rychle reagovat v každé situaci. Víme, že čas jsou peníze.

KVALITNÍ ŠKOLENÍ

Školení musí bavit, jinak je to jen ztracený čas a už po pár dnech si student na školení, a zejména ani na jeho obsah, nevzpomene. Nejlepším důkazem, jak moc svým školením věříme, je naše jediněčná Garance spokojenosti

FÉROVÉ PODMÍNKY

Důvěru nelze vybudovat na netransparentních smlouvách, obchodních podmínkách s řadou hvězdiček s malým písmem. Naše smlouvy jsou proto jasné, stručné a přehledné. 

BEZPEČNOSTNÍ PORADCE

Je pro Vaše činnosti předepsáno zajištění funkce bezpečnostního poradce? Připravíme Vám všechny požadované náležitosti a jsme připraveni zajistit i nadstandardní požadavky, ať se jedná o oblast ADR, RID, ADN či IMDG-CODE. 

bottom of page