top of page
detail otevřené učebnice ke studiu ADR, tužka a vzory bezpečnostních značek

1denní opakování před zkouškou bezpečnostních poradců ADR

Přehled termínů všech školení a ceník ke stažení.

 

Chceme zajistit, aby naši uchazeči byli u všech druhů zkoušek úspěšní. V případě zkoušek pro získání či prodloužení osvědčení o odborné způsobilosti bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí silniční dopravou je celková dlouhodobá úspěšnost uchazečů cca 40 %. Vzhledem k obtížnosti zkoušek a uvedené celkové úspěšnosti jsme pro absolventy našich školení připravili speciální opakovací online školení, které je vždy naplánováno tak, aby proběhlo krátce před zkouškou a uchazeči tak měli po absolvování školení a návazném samostudiu možnost doplnit své znalosti v problematických oblastech a byli na zkoušku co nejlépe připraveni. 

Školení je 1denní a probíhá online formou ve čtvrtek, v týdnu předcházejícímu zkoušce. Ministerstvo dopravy zkoušky organizuje zpravidla 1krát měsíčně v úterý, naše školení (bezpečnostních poradců i opakovací školení) připravujeme podle termínů Ministerstva dopravy tak, aby uchazeči měli dostatek času na naše školení, poté se mohli věnovat nezbytnému samostatnému studiu, a v případě, že se rozhodnou zvolit nejbližší termín zkoušky, mohou se přihlásit na opakovací školení, které proběhne pouhé 3 pracovní dny před zkouškou. Opakovacího školení se mohou samozřejmě zúčastnit rovněž absolventi našich dřívějších školení, kteří se rozhodli jít na zkoušku později a nyní před zkouškou využijí možnost ucelené rekapitulace. 

Po přihlášení a úhradě poplatku za školení obdržíte email s informacemi a odkazem pro připojení. 

Máte-li zájem o proškolení většího počtu osob, zavolejte nám nebo nám napište, připravíme Vám školení dle Vašich potřeb. 

Cena bez DPH
DPH
Cena vč. DPH
2066 Kč
434 Kč
2500 Kč
Místo
Termín
Online
22/02/2024
Online
16/05/2024
Online
10/10/2024
Online
14/11/2024
Přihláška na 1denní opakovací online školení před zkouškou bezpečnostních poradců ADR

Přihlášení proběhlo úspěšně!

bottom of page